Ефективна боротьба з мурахами спрямована на повільне пригнічення усієї колонії. У чому секрет і чому не варто швидко вбивати мурах?
Захист від проникнення мурах — це, по суті, нездійсненне завдання, якщо на етапі розробки проекту будівлі не були вказані умови у будівельних технологіях зі специфічним захистом від них. Рекомендований мінімум — тримати кухню завжди у чистоті.
Що до Києва та Одеси, в якості об’єктів дезинсекції, крім рудого мурахи, який живе в наших помешканнях, додалися деякі види мурах, які, живучи в природі, заповзають на тераси, веранди, у садові будиночки. Часто їх помічають у вимощеннях котеджів, у теплицях, на садових грядках і в отворах між тротуарними плитками.
Потрібно знати!
Мурахи є механічними переносниками, у першу чергу, збудників кишкових інфекцій. Часто проявляють активність біля новонароджених і породіль, травмованих людей з ранами.
Вони до нас уже прийшли
Мурахи у квартирі оселяються у важкодоступних місцях, тому знайти гніздо і впливати напряму «капцем» не вийде. Живуть вони великими колоніями і мають яскраво виражений інстинкт самозбереження сім’ї. Читаємо далі!
Способи і методи боротьби з мурахами
Для радикального способу боротьби з мурахами нам на допомогу прийде знання біології виду, який ми зараз обговорюємо:
— Ви бачите лише робочих мурах (функції: пошук і доставка корму в гніздо);
— Матки не виходять на поверхню (вони харчуються тим, що їм принесли);
— Личинки знаходяться у сховищі (корм постачають ті ж фуражисти).
Логіка: знищити всю сім’ю комах можливо у разі застосування повільно діючих отруєних приманок, які повинні принести у гніздо робочі мурахи.
Важливо!
Застосування газового і вологого методу обробки, аерозолів, гелів із швидкодіючими речовинами, які в даний момент масово використовуються у Києві, Дніпрі та Одесі, не придатне для знищення і рудого (домового), і чорного (садового) мурах. Ефект від таких дій буде короткочасним і не вирішить проблему докорінно.
Безпечне та ефективне рішення
Застосування міні-контейнерів, безпечних для людини і тварин. Кількість інсектициду в приманці розрахована так, щоб робочі мурахи, з’їдаючи отруєну гранулу, гинули не відразу а лише після того, як віднесуть її для інших мурах у гнізді. За ступенем токсичності відноситься до 4-го класу малонебезпечних засобів дезінсекції (не має запаху і не виділяє пару, під час контакту зі шкірним покривом людини не спричиняє подразнюючої дії). Зате домашні мурахи, як і садові, високочутливі до такого методу, тому все закінчується перемогою над ними. В результаті наших дій сім’ї мурах вимирають через 7–14 днів.
Гарантія 180 днів!