(067)483 35 88Київ
(067)483 35 88Одеса

Знищення тарганів Київ, Одесса — знищити тарганів під ключ!

- 20 на боротьбу з тарганами

Київ! Знищення тарганів в квартирі, ресторані, кафе, їдальні раз і назавжди — бажання кожного, хто стикнувся з цією проблемою. Для цього пропонується багато способів. Але найкращий із них — це робота зі спеціальною службою з боротьби з тарганами. Досвід підтверджує, що немає жодних диво-засобів, бабусиних секретів та інших рекламних заманливих штучок. Самому, як би не хотілося, тут не впоратися. Потрібен комплексний професійний підхід, і тільки він! Тому краще не витрачати марно час, а відразу звернутися до професіоналів.

З чого почати? Крок перший: знайти компанію і надійного спеціаліста, а не чергового «купи-продай». Але де його шукати, а головне, як вибрати того, для кого важливий результат, а не тільки гроші?

Ми пропустимо біологічні канони і побутові засоби боротьби з тарганами, оскільки питання вже розглядалося раніше.

На жаль, прусаки так і залишаються слабкою ланкою у всій галузі, пов’язаній із виведенням шкідників у Києві та Одесі. І якщо така ситуація склалася у великих містах країни, тоді лише уявіть, яка ситуація у менших містах!

Ви напевно вже стикалися з обіцянками компаній, якими переповнений інтернет. Які багато обіцяють, але мало гарантують. І в результаті відчували розчарування, шкодували, що викинули гроші на вітер, і питали самі себе: «Чому таргани з’явилися знову, адже нам обіцяли, що вони зникнуть назавжди?» Ви вирішували спробувати ще раз, платили знову — і результат був таким самим «жалюгідним».

До болю знайомо, чи не так?

Шановні гості нашого сайту, відчай і злість не повинні затьмарювати розум. Рекламні слогани і багатообіцяльні прогнози — це не аргументи на користь товару і компанії, а лише засіб привернути вашу увагу. На будь-якому ринку вистачає шарлатанів, причому не лише серед нових компаній, а й старожилів. І це зайвий раз підтверджує, що до вибору компанії слід поставитися відповідально. Існує багато різних факторів, на які потрібно звернути увагу для правильного вибору. І зрозуміти головне: ціна не повинна стояти на першому місці у цьому списку.

Результативне знищення тарганів коштує недешево (як і будь-яка послуга або річ з дійсно гарантованою якістю). Безумовно, існує багато засобів і компаній, які готові запевнити вас, що позбавлять від вусатих шкідників за копійки. Але не варто їм вірити, оскільки якість не може коштувати дешево. Тому, якщо ви вважаєте, що і дешеві засоби якось та й допоможуть вам у цьому нелегкому завданні, то вам варто відразу ж підняти білий прапор.

Занижена вартість послуги — головна «приманка» багатьох, хто любить потравити тарганів газом. Але, по-перше, це не зовсім безпечно (газ занадто леткий і неконтрольований, ним ніхто не повинен працювати у квартирах і ресторанах) і незаконно. А по-друге, це ніяк не вирішує саму проблему до кінця. Чимало прикладів наявності серйозних проблем зі здоров’ям у самих мешканців, яких запевнили, що і самі впораються із процесом виведення тарганів хімічним засобом! Необхідно всього-на-всього придбати правильний засіб, так звані набори для «самолікування»: розвести на склянку води, розбризкати — і справі кінець. Тому тут потрібно бути пильним як ніколи. Наша порада: перевіряйте наявність досвіду і компетентність тих, кому плануєте довірити свій дім і здоров’я своєї сім’ї. Низька вартість — не аргумент, а скоріше сигнал задуматися, які ризики стоять за нею. І не забувайте про народне прислів’я «скупий платить двічі».

 • Вартість знищення тарганів в Києві:

Ціна на травлю тарганів в квартирі  м. Київ становить 1 440 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

Ми рекомендуємо придбання двох обробок з інтервалом 3-4 тижні з наданням гарантії в 180 днів. У гарантію включені всі ваші ризики повторного зараження тарганами без додаткових оплат.

Акція діє з 01 по 30 квітня 2022 г. Ціна обробки без знижки 1800 грн.

Відгуки клієнтів

Відгуки про нашу службу в м. Київ по роботах “Знищення тарганів”

Тут ви можете прочитати останні відгуки знищення тарганів на гугл мапі. Відгуки та оцінки замовників не редагуються і не видаляються.

Дякуємо вам за залишені відгуки і оцінки для Pestro! https://g.page/pestro-kyiv/review?gm

Відгуки розміщуються за бажанням в гугл картах, ми не оплачуємо їх розміщення!

Оксана Чашка
Оксана Чашка
2020-10-13
Проверенный
Stanislav Glushko
Stanislav Glushko
2020-10-02
Проверенный
2 раза пользовался услугами, результами доволен. Рекомендую!
Factory Meal
Factory Meal
2020-07-14
Проверенный
Отличная компания! Спасибо огромное за быструю и качественную работу по дератизации и дезинсекции! Рекомендуем! С Уважением ФМ кафе.
Мила Котвицкая
Мила Котвицкая
2020-06-19
Проверенный
Не первый раз обращаюсь и снова зачет! Если вам нужно избавиться от грызунов или насекомых? Рекомендую.
Гриха Шевченко
Гриха Шевченко
2020-02-24
Проверенный
Катя Левченко
Катя Левченко
2020-02-23
Проверенный
Спасибо, осталась довольна результатом.
ольга мухина
ольга мухина
2020-02-23
Проверенный
Осталась очень довольна результатом, но дороговато, за обработку квартиры я заплатила 2800грн
Люда Губа
Люда Губа
2020-02-21
Проверенный
Помогли спасибо
Влад Скиба
Влад Скиба
2020-02-21
Проверенный
Дороговато, но качественно, спасибо
Василий Палей
Василий Палей
2020-02-18
Проверенный
Спасибо огромное

Препарати і сертифікати

attracide-26cs
attracide-26cs-sanit
Провекта
Провекта санітарний висновок

Чому у боротьбі з тарганами обирають Pestro (Пестро)?

Почнемо з домашніх шкідників. Як боротися з тарганами у багатоповерхових будинках?

Уявіть свій дім без тарганів на всі 100%! Відразу скажемо: так, це можливо! Після 30-хвилинного розпилення розчину у вашій квартирі ви впевнено можете чекати видимого результату. Адже вже через 48 годин шкідники загинуть у співвідношенні 95–97% зі 100%. А ті комахи, що вижили, зникнуть протягом 10 днів. Досягти таких високих показників нам вдається за допомогою професійних дезінфекторів, низькотоксичних мікрокапсульованих препаратів, а також завдяки ПроВекта® — високоефективній інноваційній формулі з фізичним механізмом дії, призначеній для іммобілізації стійких до інсектицидів тарганів у важкодоступних місцях. За наявності усіх цих компонентів знищити 100% шкідників — це реальність.

Підготовка квартири на відео нижче:

Як знищити тарганів, якщо говорити про підприємства, а не квартири чи житлові будинки?

Все точно так само і з такими ж результатами, як і в багатоквартирних будинках. Але у даному випадку виникає низка інших питань. А що, коли у вас цілодобовий бізнес? Що, коли ви не можете зачинити своє кафе або магазин на період дезінфекції, оскільки так ви втратите час і, відповідно, гроші? Але навіть так вам немає про що турбуватися, оскільки у нас найменші строки технологічної паузи для цілодобових закладів — лише 2 години! А це означає, що з нами ваші втрати будуть мінімальними. Тим більше, враховуючи те, що після процедури вам не доведеться нічого вимивати і провітрювати (якщо є витяжка із притоком). По проходженні двох годин після дезінсекції ви не відчуєте жодних різких хімічних запахів, оскільки їх не буде із самого початку. Словом, ви не помітите у своєму приміщенні жодної різниці до обробки і після, крім однієї — «лікування» почне діяти. Всього 2 години — і жодних плям, жодних запахів, і, як наслідок, жодних тарганів. Звучить нереально? Ми готові довести вам протилежне.

Не менш важлива тема, про яку просто не можна забувати, — це попередній огляд.

Ви коли-небудь бачили, щоб лікар починав лікування пацієнта без попереднього огляду? Звичайно, в нашому світі можливо все. Але тоді виникне питання стосовно компетентності цього лікаря. А тепер давайте уявимо, що боротьба із тарганами — це те ж лікування пацієнта. І поки не буде здійснений ретельний попередній огляд, то і починати щось робити так само безглуздо. Саме це і є нашою великою перевагою серед конкурентів. Більшість компаній не надають такої послуги, оскільки це для них невигідно або ж просто незручно.

Але, незважаючи на те, де знаходиться ваша проблема (у кафе, ресторані або на виробничому підприємстві), для всіх клієнтів ми підбираємо індивідуальний підхід. При цьому ми не візьмемо з вас за це ані копійки, адже попередній огляд абсолютно безкоштовний. Навіщо і чому це потрібно? Тому, що під час огляду обговорюються всі тонкощі підготовки приміщення для дезінсекції, оскільки її якість має суттєве значення для ходу «лікування» приміщення.

Ось декілька ключових етапів у підготовці приміщення до знищення тарганів:

— Усі продукти харчування необхідно скласти у контейнери, які щільно закриваються. Поліетиленові мішки теж варіант, але краще сховати у холодильник або винести у найближче приміщення і розкласти по центру кімнати подалі від стін. Сюди слід винести все: від овочів і фруктів до солі, цукру, приправ тощо.

— Прибрати увесь інвентар і посуд з кухні, щоб вони не заважали під час обробки (плюс потім все це не доведеться ретельно перемивати). Все електричне обладнання від’єднується від електромережі й вимикається, якщо є можливість, знімається верхня частина і перевертається. У всіх приміщеннях здійснюється вологе прибирання перед процедурою, оскільки оброблятися повинні чисті поверхні.

І це лише маленький крок у великому етапі підготовки, про яку ми вам детально розповімо під час зустрічі й допоможемо виконати. Адже чим більше часу і зусиль прикласти на етапі підготовки, тим легше і якісніше пройде дезінсекція.

Наші переваги:

 • Тривалий строк дії препаратів.
 • Нешкідливі для людини і домашнього улюбленця засоби.
 • Відсутність запаху у застосовуваних засобах.
 • Препарати не залишають видимих слідів після нанесення.
 • Через 2 години після процедури позбавлення прусаків (це час висихання і вивітрювання при відчинених вікнах) можна заходити у приміщення.
 • Вологе ПРИБИРАННЯ після обробки від тарганів робити НЕ ПОТРІБНО! Необхідно лише протерти робочі поверхні на кухні.

Недоліки:

Ціна вище середньої на ринку через ультрасучасні препарати і кваліфікованих співробітників.

Але факт залишається фактом — за нами багато задоволених клієнтів і мільйони вбитих тарганів. У цьому нам допомагає наш багаторічний досвід.

Можливо, ще залишилися ті, хто готовий зуб дати, розповідаючи про диво-засоби від тарганів минулих десятиліть, про те, як наші діди травили тарганів газом і жили-поживали. Але світ не стоїть на місці. Наука рухається, і те, що було ефективних декілька років тому, вже не стоїть поруч із новими методами і підходами. Справа у тому, що таргани теж еволюціонують. Їхні організми набули імунітету до багатьох раніше діючих речовин. І цей процес неможливо зупинити. Вони і далі будуть ставати все більш стійкими до різних методів і речовин. А тому слід вміти правильно контролювати ці процеси і не дозволяти тарганами швидко звикати до нових засобів.

Боротьба із тарганами — це теж ціла наука, якою займаються справжні вчені. Світ стає складнішим, а разом і ним все навколо, як і таргани. Тому для боротьби з ними недостатньо просто знати про їхнє існування. Необхідно розумітися на найменших деталях, вміти використовувати комплексні підходи, розробляти стратегії та втілювати їх в життя. При цьому вирішальну перевагу мають ті спеціалісти, які на основі глибокого знання біології шкідників здатні приймати рішення і пропонувати шляхи зниження чисельності на максимально тривалий строк при раціональних витратах фінансових і матеріальних ресурсів і дотриманні вимог безпеки робіт.

Якщо ви все ж прислухалися до нас, але підходите до всіх пропозицій з недовірою, ми пропонуємо вам наступне.

Гарантія — це ваша страховка від невдалого результату. Але ви можете запитати: «Яка може бути гарантія на знищення тарганів? Таке взагалі можливо?» Наша відповідь: звичайно, можливо, коли ти впевнений у своїй роботі. Тому з моменту виконання замовлення у вас є 180 днів для перевірки якості та результату нашої роботи для квартир і 90 для підприємств. Ви отримуєте чесну гарантію без додаткової оплати.

Також наша компанія контролює показники опірності (звикання, стійкість до отруєння) до препаратів і спостерігає за реакцією уникнення оброблених (резистентність поведінки) поверхонь. Крім того, надалі ми забезпечуємо оптимальний метод знищення тарганів, розробляємо методи і підходи, як знизити опірність комах і потім їй запобігти. Кожний об’єкт — це окремий спеціальний підхід, для кожної популяції — різні механізми впливу. Знання цих механізмів надає вам видимі результати, а нам — задоволених клієнтів без тарганів.

І трохи профілактики:

Квартири.

— Усі отвори витяжок можна закрити декоративною сіткою або кришкою (немає значення, до чи після обробки). Щоб запобігти повторному проникненню шкідників після обробки, зробіть це протягом 2-х тижнів з моменту коли пройшла дезінсекція тарганів. Ви витратите на це декілька хвилин, але вбереже вас у майбутньому.

— Також варто оглянути усі водопровідні труби і стояки у місцях їх стикання з підлогою і стінами. Якщо ви знайдете там навіть незначні щілини, то обов’язково усуньте їх будь-яких герметиком або монтажною піною з подальшим фарбуванням. Це ніколи не буде зайвим, і ви ніколи про це не пожалкуєте.

Підприємства.

— Усі шви між кахельною плиткою на стінах повинні бути промащені відповідними матеріалами (необхідно не забути промастити зверху і у місці стикування з підлогою). Відколи плитки повинні бути усунуті, проміжки між будь-якими комунікаціями, які входять у приміщення, повинні бути герметично ущільнені, дверні коробки повинні бути без щілин, розетки — посаджені на герметик.

Інвестуйте в результат, довіряйте компанії з досвідом!

ШКІДНИКИ

  • Пацюки

   Пацюки

  • Миші

   Миші

  • Таргани

   Таргани

  • Клопи

   Клопи

  • Мурахи

   Мурахи

  • Оси

   Оси

  • Мухи

   Мухи

SWITCH THE LANGUAGE