(067)483 35 88Київ
(067)483 35 88Одеса

Боротьба з мухами

Избавиться от мух

Чому боротьба з мухами варта прикладених зусиль?

Небезпека із роздратуванням – потрібна дезінсекція тут.

Найбільший неспокій для людини — кімнатна муха. Цей вид мух проводить у приміщенні більшу частину життя або, скажімо так, «часто залітає у кімнату».

Кімнатні мухи є основними переносниками збудників кишкових інфекцій. Мухи — дуже світлолюбні комахи, у приміщеннях вони концентруються на теплих або контрастно освітлених ділянках.

Як боротися з мухами і коли починати?

Індикатором до проведення заходів з боротьби з мухами є їхня чисельність (більше ніж 3 особини у приміщенні або на липкій стрічці).

У зв’язку з високим ступенем звикання дорослих мух до пестицидів різних класів хімічних речовин, під час обробки якими вибірково обробляють у приміщенні ділянки стін біля віконних рам, дверей, віконного скла, плафонів, електричних проводів, неможливо досягти хороших результатів у боротьбі з мухами. Тому боротьба з мухами у всьому світі прийняла на озброєння приманний метод, при якому ефект досягається при введенні інсектициду перорально (у ротову порожнину з подальшою кишковою дією). При цьому методі звикання розвивається значно повільніше, ніж при нанесенні на поверхні приміщень препаратів проти мух. Форми приманок можуть бути дуже різноманітними. Зараз для знищення мух у Києві, Одесі, Дніпрі ми застосовуємо приманки у вигляді гранул. Крім того, рекомендуємо обов’язкове застосування липких стрічок і листів для знищення мух з аттрактантом.

Мухи для бізнесу або для приватних осіб?

В домашніх умовах можна використовувати електрофумігуючий засіб для боротьби з мухами. Цей засіб є у продажу в багатьох торговельних мережах.

Для контролю чисельності мух (на промислових підприємствах, у ресторанно-готельних комплексах тощо, для яких необхідно застосовувати особливі підходи у біологічній безпеці) використовують світлові ультрафіолетові пастки.

Для подолання резистентності (звикання) головну важкість боротьби з мухами слід перенести на використання ларвицидів для знищення личинкової форми. До весінньо-літнього періоду необхідно підготуватися заздалегідь, щоб масові виплоди не були причинами спалахів кишкових та інших інфекцій.

ШКІДНИКИ

  • Пацюки

   Пацюки

  • Миші

   Миші

  • Таргани

   Таргани

  • Клопи

   Клопи

  • Мурахи

   Мурахи

  • Оси

   Оси

  • Мухи

   Мухи

SWITCH THE LANGUAGE