(067)483 35 88Київ
(067)483 35 88Одеса

Знищення клопів за 1 годину — боротьба з клопами з гарантією!

- 20 на боротьбу з клопами
Методи боротьби з клопами

Постільні клопи — один із найскладніших видів комах у техніці знищення.

Методи знищення клопів в Києві та Одессі

Основним методом боротьби з клопами, як і раніше, залишається застосування хімічних інсектицидів.

У разі виявлення клопів проводяться дезінсекція із застосуванням мікрокапсульованих інсектицидів з використанням методу обприскування. Обробці підлягають місця скупчення комах (гнізда), а також можливі місця їх проживання і розселення (ділянки вздовж плінтусів, під підвіконнями, навколо дверних і віконних рам і вентиляційних решіток, місця відставання шпалер, щілини  у стінах, підлозі та меблях, килими і картини зі зворотного боку, м’які меблі, каркаси ліжок).

Знищення клопів проводиться зареєстрованими інсектицидними засобами, що дозволені для використання з цією метою, з дотриманням техніки безпеки під час роботи з конкретним препаратом.

Для бажаючих самостійно впоратися з проблемою варто відразу відмітити: єдиний засіб від клопів, який може бути рекомендований нами населенню для застосування в побутових умовах без побоювання за ваше здоров’я і розвитку стійкості у клопів — це «Провекта».

Боротьба з клопами в квартирі

Знищення клопів у квартирі:

— Ми досконало володіємо перевіреним способом боротьби з клопами і знаємо, як використовувати метод обприскування, не застосовуючи застарілого токсичного газового методу, він же холодний туман.

— Передбачаємо використання підходящих екотехнологій у необхідному і гнучкому поєднанні з низькотоксичними біоцидами, тим самим зберігаючи безпечність процедури для людей і домашніх улюбленців.

— Гарантуємо 100% результат знищення клопів. Ви отримуєте письмову гарантію на виконання робіт строком на 180 днів (без приховування певних умов і дрібного шрифту). У випадку рецидиву в гарантійному терміні додаткової оплати не буде потрібно, а усунення проблеми з клопами, яка виникла знову, буде здійснено у зручний для вас час.

— Вам не доведеться робити стомлююче прибирання після процедури дезінсекції — у ній немає необхідності, і це безпечно, оскільки мікрокапсульовані препарати не випаровуються у повітря після нанесення на поверхні у вашій квартирі.

Знищення клопів Київ – Одеса:  ціна 2 680 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

Ми рекомендуємо купити дві обробки з інтервалом 10-14 днів з наданням гарантії на півроку. У гарантію включені всі ваші ризики повторного зараження постільними клопами без додаткових сплат.

Акція діє з 01 по 30 квітня 2022 г. Ціна обробки без знижки 3350 грн.

— Швидкість виконання замовлення: заявка, яку було прийнято сьогодні з 9:00 до 17:00), може бути виконана наступного дня за наявності вільного часу. Бажано замовляти послугу за 2 дні.

— Способи оплати: готівкою або переказом на банківську карту.

— Час обробки квартири: 1,5–2 години.

Відгуки кліентів

Відгуки про наші послуги в м. Київ по роботах зі знищення клопів.

Тут ви можете переглянути невелику частину відгуків зі знищення постільних клопів на гугл мапі. Ми не можемо редагувати і видаляти коментарі та оцінки клієнтів.

Дякуємо вам за залишені оцінки та відгуки для служби Pestro! https://g.page/pestro-kyiv/review?gm

Відгуки розміщуються при вашому добровільному бажанні в гугл мапі, ми не фінансуємо їх розміщення!

Оксана Чашка
Оксана Чашка
2020-10-13
Проверенный
Stanislav Glushko
Stanislav Glushko
2020-10-02
Проверенный
2 раза пользовался услугами, результами доволен. Рекомендую!
Factory Meal
Factory Meal
2020-07-14
Проверенный
Отличная компания! Спасибо огромное за быструю и качественную работу по дератизации и дезинсекции! Рекомендуем! С Уважением ФМ кафе.
Мила Котвицкая
Мила Котвицкая
2020-06-19
Проверенный
Не первый раз обращаюсь и снова зачет! Если вам нужно избавиться от грызунов или насекомых? Рекомендую.
Гриха Шевченко
Гриха Шевченко
2020-02-24
Проверенный
Катя Левченко
Катя Левченко
2020-02-23
Проверенный
Спасибо, осталась довольна результатом.
ольга мухина
ольга мухина
2020-02-23
Проверенный
Осталась очень довольна результатом, но дороговато, за обработку квартиры я заплатила 2800грн
Люда Губа
Люда Губа
2020-02-21
Проверенный
Помогли спасибо
Влад Скиба
Влад Скиба
2020-02-21
Проверенный
Дороговато, но качественно, спасибо
Василий Палей
Василий Палей
2020-02-18
Проверенный
Спасибо огромное

Препарати і сертифікати

Провекта
Провекта санітарний висновок
ЛЯМБДАЦИД 100 КС
ЛЯМБДАЦИД 100 КС санитарное заключение

Види клопів

У наш час вивчено приблизно 100 видів клопів, до яких входять і кровососи людини. Найбільш розповсюдженим видом є постільний клоп Cimex lectularius L.,який має тісний зв’язок з людиною. Цей клоп — «космополіт», зустрічається по всій території України. За важкістю зараженості й активною боротьбою з клопами лідирують такі міста, як Київ, Одеса, Львів, Харків та Дніпро.

Біологія клопів

Біологія клопів

На всіх стадіях розвитку (крім яйця), постільні клопи є гематофагами (живляться кров’ю), мають ротовий апарат колючо-сисного типу у вигляді стилета. Клоп пересувається зі швидкістю 1–1,5 м на хвилину. Розмножуються клопи досить швидко. За один день самка може відкласти від 1 до 14 яєць, а за все життя — більш ніж 400 яєць. Розвиток личинки у яйці залежить від температури. За температури 34–38 °С він складає 4–6 днів, а за 21–27 °С — в середньому 7–9 днів, за більш низьких температур строк розвитку стає довшим. Личинки стійкі як до голоду, так і холоду, можуть голодувати до 150 днів. Як личинка, так і дорослий клоп за температури 45 °С гинуть протягом однієї години. Клопи добре переносять холод, навіть температура –10 °С їх не вбиває. Процес запліднення у цих комах багато в чому унікальний і відбувається за допомогою травматичного введення сімені.

Постільні клопи — кровососи, які підстерігають свою жертву, ведуть переважно сутінковий спосіб життя. Свого «годувальника» (людину) виявляють в основному за допомогою рецепторів, які сприймають запахи і тепло. Ці комахи характеризуються здатністю утворювати скупчення (гнізда) за рахунок виділення активного агрегаційного феромону, який діє дистанційно. Також у клопів є агрегаційний феромон, який сприймається контактно.

Укуси клопів

Укуси клопів

Постільні клопи відомі як провокатори багатьох алергічних реакцій у людей — від звичайного подразнення у місці укусу до серйозного печіння з виникненням папул, дерматитів, бронхіальної астми і навіть системної реакції, яка нагадує анафілактичний шок. Майже у 90% вкушених людей спостерігаються ті чи інші алергічні реакції на укуси постільних кровососів. Розчісування місць укусів стимулює потрапляння в організм додаткової інфекції (імпетіго, ектіми, лімфангіту, фолікуліту тощо). Медичні аналізи демонструють, що клінічні прояви при найбільш важких формах шкірних реакцій на укуси домашніми клопами за своїми проявами схожі на клінічну картину осіб, які хворіють синдромом Черга-Страуса.

Укуси клопів при їх великій концентрації в квартирі можуть стати причиною нестачі заліза в організмі людини, що необхідне для утворення гемоглобіну. Особливо це стосується дітей і людей пенсійного віку. У літніх людей після множинних укусів клопами відмічене зниження рівня гемоглобіну до 5,1–5,3 г/дл і загальне зниження імунітету. В наукових роботах описано випадок отиту, викликаний потраплянням домашнього клопа у слухових прохід.

Чим небезпечні клопи

Зростання чисельності домашніх клопів є проблемою громадської охорони здоров’я у 49 державах, у тому числі Україні, США, Канаді, країнах Євросоюзу, Азії та Латинської Америки. Негативний вплив клопів на здоров’я людей виражається в алергічних реакціях на укуси, виникненні анемії (дефіциту заліза) при масових укусах цих паразитів, різноманітних психологічних розладах, пов’язаних з укусами клопів та їх присутністю в квартирі, а також у потенційному зараженні патогенними мікроорганізмами. В організмі клопів знаходяться збудники різноманітних інфекцій, як теоретично здатні передаватися через слину при смоктанні крові й через екскременти.

Найбільш імовірним варіантом зараження людини від клопа вважається вірус гепатиту В. Враховуючи те, що  факт зараження людей внаслідок укусів клопів не доведений, існують істотні побоювання, що людина може заразитися інгаляційним шляхом при частому вдиханні висохлих часточок випорожнень домашніх клопів, у яких міститься вірус. Наведений приклад варто враховувати у разі сильного зараження клопами приміщення або квартири. Крім того, необхідно згадати, що на здоров’я людей негативний вплив справляють інсектициди, які у зв’язку з появою резистентних популяцій клопів застосовуються все частіше і у більших кількостях.

Профілактична боротьба з клопами

Профілактика від клопів — це у першу чергу здійснення санітарно-гігієнічних заходів:

— Своєчасний ремонт приміщень (усунення тріщин, щілин, нещільностей);

— Регулярне прибирання приміщень;

— Періодичні огляди можливих місць проживання клопів (особливо спальних місць, килимів біля ліжок, м’яких меблів, картин, щілин у шпалерах, стінах);

— Огляд старих меблів і речей під час переїзду зі старого місця проживання у новобудови;

— Ретельний огляд перед використанням антикварних речей (меблів, картин, книг);

— Ретельний огляд перед використанням одягу «секонд-хенд»;

— Ретельний огляд речей після повернення з відрядження і місць відпочинку.

ШКІДНИКИ

  • Пацюки

   Пацюки

  • Миші

   Миші

  • Таргани

   Таргани

  • Клопи

   Клопи

  • Мурахи

   Мурахи

  • Оси

   Оси

  • Мухи

   Мухи

SWITCH THE LANGUAGE