(067)483 35 88Київ
(067)483 35 88Одеса

Як вивести тарганів, якщо в оселі дитина?

Як вивести тарганів, не зашкодивши дітям?

– Не питання, а просто пекло! Адже лише думка про застосування у квартирі отрут для знищення тарганів, викличе тривогу у будь-кого.

– Чи не так?

– Погодьтеся, тема у нас сьогодні тонка!

– Розпочну з прикладів «традиційних» ситуацій, а потім буду розширювати поняття «як вивести тарганів» крок за кроком, щоб мої аргументи сприймалися максимально легко. Але спочатку давайте розберемо розповсюджену страшилку:

НЕ МОЖНА ЖИТИ У КВАРТИРІ КІЛЬКА ДНІВ ПІСЛЯ ОБРОБКИ ВІД ТАРГАНІВ

– Так в чому ж вона полягає? У перестраховці!

Щоб вам не стало погано від випарів застосовуваних засобів, дезінфектори просять надовго покинути житло. А перестрахуватися люблять зазвичай ті, хто застосовують препарати з високою інгаляційної токсичністю або не зовсім розуміє, як ефективно знищити тарганів. В дезінфекційних роботах цих служб є тільки те, що я можу назвати застарілим підходом в роботі. Загалом примітивна методика дезінсекції та такі ж засоби.

Проблема в тому, що таргани вже звикли не тільки до побутових хімікатів, але і до переважної більшості професійних засобів.

СТАРІ МЕТОДИ І ЗАСОБИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ!

Відгуки клієнтів

Відгуки про нашу службу в м. Київ по роботах “Знищення тарганів”

Тут ви можете прочитати останні відгуки знищення тарганів на гугл мапі. Відгуки та оцінки замовників не редагуються і не видаляються.

Дякуємо вам за залишені відгуки і оцінки для Pestro! https://g.page/pestro-kyiv/review?gm

Відгуки розміщуються за бажанням в гугл картах, ми не оплачуємо їх розміщення!

Оксана Чашка
Оксана Чашка
2020-10-13
Проверенный
Stanislav Glushko
Stanislav Glushko
2020-10-02
Проверенный
2 раза пользовался услугами, результами доволен. Рекомендую!
Factory Meal
Factory Meal
2020-07-14
Проверенный
Отличная компания! Спасибо огромное за быструю и качественную работу по дератизации и дезинсекции! Рекомендуем! С Уважением ФМ кафе.
Мила Котвицкая
Мила Котвицкая
2020-06-19
Проверенный
Не первый раз обращаюсь и снова зачет! Если вам нужно избавиться от грызунов или насекомых? Рекомендую.
Гриха Шевченко
Гриха Шевченко
2020-02-24
Проверенный
Катя Левченко
Катя Левченко
2020-02-23
Проверенный
Спасибо, осталась довольна результатом.
ольга мухина
ольга мухина
2020-02-23
Проверенный
Осталась очень довольна результатом, но дороговато, за обработку квартиры я заплатила 2800грн
Люда Губа
Люда Губа
2020-02-21
Проверенный
Помогли спасибо
Влад Скиба
Влад Скиба
2020-02-21
Проверенный
Дороговато, но качественно, спасибо
Василий Палей
Василий Палей
2020-02-18
Проверенный
Спасибо огромное

Препарати і сертифікати

attracide-26cs
attracide-26cs-sanit
Провекта
Провекта санітарний висновок
як вивести тарганів

Стійкість тарганів

Виникнення у тарганів стійкості до застосовуваних проти них інсектицидів стало великою проблемою для дезінсекції не лише в Україні. У всесвітньому списку стійких побутових комах —  тарган займає почесне перше місце. Тому вже років із двадцять актуальним є завдання пошуку нових засобів знищення не за силою їх впливу (токсичності), а за направленістю дії.

як вивести тарганів

Старий контактний або новий кишковий механізм дії?

 Якщо говорити про застарілі контактні засоби з різким запахом, де отруєння досягається за рахунок проникнення через покрови комахи і вимагає нанесення засобу в надмірних концентраціях, то висновок такий:

– Висока токсичність не гарантує успішність знищення тарганів. Часті обробки токсичними контактними засобами і збільшення їх концентрації зробили тарганів стійкими.

Про що слід пам’ятати!

Найбільш безпечними засобами від тарганів для людей і тварин є препарати нового покоління з кишковим механізмом дії.

У своїй роботі ми використовуємо саме мікрокапсульовані засоби від тарганів. Наприклад, Атрацид. Таргани не відчувають засіб Атрацид нанесений на поверхні та природно пересуваючись по ним, чіпляють мікрокапсули кінцівками без будь-якого подразнення. Це дає можливість діючій речовині всередині мікрокапсул, в процесі грумінга комах потрапляти в кишковий тракт. Як наслідок, в процесі чистки, тарган сам себе вбиває. Технологія називається «підманити та знищити».

Атрацид наведено в якості одного прикладу з переліку інноваційних засобів, які використовує наш сервіс.

Дуже часто ми зустрічаємося з об’єктами, зараженими мультирезистентними тарганами, тобто стійкими до всіх існуючих засобів винищення. В цьому випадку ми використовуємо засіб «Провекта» з фізичним механізмом дії, який знищує тарганів з будь стійкістю за рахунок іммобілізації комахи.

Перераховані вище препарати:

— Не подразнюють шкіру (при контакті з обробленою поверхнею у вас не буде подразнень)

— Не мають запаху і не леткі у повітрі (ви не дихаєте хімією)

— Відповідають специфікації Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я як мало небезпечні препарати (мають реєстраційні документи у країнах Євросоюзу, а це означає, що препарати пройшли більш жорсткий контроль перевірки на безпечність, ніж в Україні). Українські документи при цьому теж в порядку, оскільки це норма закону!

Дезінсекційні технології зробили великий крок вперед. Тому необхідно переглянути багато традиційних рішень.

Виїжджати на кілька днів з квартири – більше не потрібно. Завдяки сучасним методам дезінсекції ви можете повернутися в оброблене приміщення вже за 2 години без будь-якої небезпеки для себе і своїх домашніх улюбленців.

Візьміть до уваги: 2 години відсутності після процедури — це крайня точка, менше просто не існує.

Але це лише за умови, що дезинсекция виконується із застосуванням нових мікрокапсульованих препаратів, у яких активний інгредієнт знаходиться у капсулі й не випаровується!

Підготовка квартири до проведення дезінсекції

На відео нижче, показано, як підготуватися до процедури обробки. Підготовка та прибирання квартири, мають дуже важливе значення, так як брудні та жирні поверхні абсорбують мікрокапсули, нейтралізуючи їх, тим самим впливають на якість дезінсекції.

Фахівцю, який приїде до вас для обробки квартири, необхідно попередньо повідомити, що в будинку проживає дитина, домашні тварини чи рибки *, щоб він зміг підготуватися і якісно провести роботу. Також, йому вкрай важливо знати історію попередніх обробок, якщо вони були.

як вивести тарганів

* Усі засоби, що застосовуються проти тарганів, дуже токсичні для риб, оскільки вони холоднокровні, як і таргани.

Що ми застосовуємо

Ми використовуємо лише найкращі європейські сучасні препарати і зовсім не використовуємо вітчизняні засоби, оскільки вони не відповідають наших вимогам до якості. «Розумні» препарати плюс наш досвід влучають у чітко визначений цільовий об’єкт-мішень з високим ступенем безпеки для людини і домашніх тварин.

як вивести тарганів

Цікавтеся документами

На фактор недовіри часто впливає неможливість заздалегідь ознайомитися з переліком дозвільних документів на препарат, яким будуть обробляти квартиру

Якого висновку ви дійдете, якщо на ваше запитання «Який засіб від тарганів ви будете застосовувати у мене в квартирі та чи можу я ознайомитися зі специфікою його дії?» менеджер буде відповідати вам незрозуміло, ухилятися від надсилання документації електронною поштою або казати, що це секрет?

Ну, а якщо ви через необачність все ж викликали першу-ліпшу компанію, то не дивуйтеся зовнішньому вигляду (точніше, екіпіруванню) її представника. Дуже складно повірити у правдоподібність слів «Не хвилюйтеся, за 4 години тут буде безпечно» від дезінфектора, що одягнений у костюм хімічного захисту і готує протигаз. Тут взагалі без коментарів…

А ось такий вигляд має наш дезінфектор, який приходить до вас додому

У нас є тривалий практичний досвід роботи як у квартирах багатоповерхових будинків, так і на об’єктах різного призначення. Ми можемо знищити тарганів у квартирах, гуртожитках, спорткомплексах, ресторанах, готелях, підприємствах харчової промисловості — з більш високим ступенем безпеки для людини, ніж наші конкуренти.

Ціна

Коли рівні ефективності та безпечності однаково високі, ціни у прайс-листі на послуги просто не бувають низькими! Вивести тарганів в квартирі фахівцями зі служби Пестро можна в місті: Київ. Ціна виведення тарганів квартирі: 1 440 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

Ми рекомендуємо придбання двох обробок з інтервалом 3-4 тижні з наданням гарантії в 180 днів. У гарантію включені всі ваші ризики повторного зараження тарганами без додаткових оплат.

Акція діє з 01 по 30 квітня 2022 г. Ціна обробки без знижки 1800 грн.

І якщо, наприклад, ви бачите оголошення в інтернеті «виведення тарганів київ дешево», то спочатку уважно прочитайте, про що пишуть на сайті, зателефонуйте, запитайте про ключові моменти і зробіть висновки. Гарантую вам, що різниця буде очевидною.

Гарантія

Наша гарантія становить 180 днів на житловий фонд. Протягом цього часу служба відповідає за відсутність прусаків. І якщо навіть виникне рецидив із повторним зараженням, то додаткових витрат від вас не буде потрібно — таргани будуть знищені за гарантією.

Якого висновку можна дійти після всієї цієї «анатомії виведення тарганів»?

Кожну роботу повинен виконувати спеціаліст із поглибленими знаннями у своїй професії та сучасною підготовкою. Застарілі підходи, прийоми і способи є нічим іншим, як неякісною конкуренцією за рахунок зниження ціни за послугу із втратою якості.

Ви побачили, наскільки багатогранною може бути робота з тарганами. І, сподіваюся, дійшли висновку, що це не такі вже й прості «тарганчики», і до того, як вивести тарганів, потрібен особливий підхід.

Реалії життя у мегаполісі полягають в тому, що сучасні міські мешканці, особливо діти, значну частину часу проводять у приміщенні. У житлових приміщеннях під впливом діяльності людини формуються своєрідний мікроклімат і специфічна біота, які впливають на її здоров’я. Впливайте на клімат своєї квартири правильно і бережіть здоров’я своє і ваших дітей!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз, і ми Вас проконсультуємо у Києві та Одесі!

 

Сергій Ващенко,

дезінфектолог

SWITCH THE LANGUAGE