(044)200 23 20Київ
(048)775 20 19Одеса

Знищити тарганів з гарантією 180 днів в Києві та Одессі!

Знищити тарганів з гарантією 180 днів в Києві та Одессі!

Таргани вдерлися у будинки, вони «процвітають» на ваших кухнях — очікуйте, що скоро вони нахабно займуть ваше ліжко.

Невідомий дезінсектор

Знищення тарганів Київ — одна із послуг, яку замовляють у нашій службі найчастіше. Згідно з нашою статистикою, власники квартир, перед тим як замовити послугу винищення тарганів у службі дезінсекції, намагаються позбутися їх самотужки. Методи і засоби знищення тарганів у більшості випадків одноманітні. В домашніх умовах вони зводяться до безсистемного фрагментарного нанесення на поверхні побутових засобів, які потрапляють під руку: гель, аерозоль, спрей, порошок, крейда. І, зазвичай, такі способи малоефективні або безрезультатні. Для боротьби з комахами інтернет-магазини пропонують придбати ультразвуковий відлякувач тарганів, який начебто страшенно «нестерпний» для тарганів. Цей пластмасовий прилад розрахований на покупців, що налякані міфічною токсичністю обробок і прагнуть вирішити проблему занадто легким способом. Якби ці прилади допомагали, то очевидно, що послуги зі знищення тарганів були б затребувані, як візник диліжансів.

Коротко охарактеризуємо арсенал Pestro для квартир

— Ми досконало володіємо перевіреним способом боротьби з прусаком і знаємо, яким методом обприскування скористатися, не застосовуючи застарілий токсичний газовий метод, так званий холодний туман.

— Передбачаємо використання відповідних ЕКО-технологій у необхідному і гнучкому поєднанні з низькотоксичними біоцидами, таким чином зберігаючи безпечність процедури для людей і домашніх улюбленців.

— Гарантуємо 100% результат обробки від тарганів. Ви отримуєте письмову гарантію на виконані роботи строком на 180 днів (без приховування певних умов і дрібного шрифту). У випадку рецидиву в гарантійному строкові додаткова оплата не потрібна, а усунення проблеми з тарганами, яка знову виникла, буде здійснено у зручний для вас час.

— Вам не доведеться стомлюватися від прибирання після процедури — у ній немає потреби, і це безпечно, оскільки мікрокапсульовані препарати не випаровуються у повітря після нанесення на поверхні у вашій квартирі.

Знищення тарганів Київ, Одеса без запаху у квартирі: Ціна процедури 2 880 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входять дві обробки з інтервалом 2-3 тижні, метраж і кількість кімнат у квартирі на ціну не впливають). Акція діє з 01 по 30 вересня 2020 г. І якщо, наприклад, ви бачите оголошення в інтернеті «виведення тарганів київ дешево», то спочатку уважно прочитайте, про що пишуть на сайті, зателефонуйте, запитайте про ключові моменти і зробіть висновки. Гарантую вам, що різниця буде очевидною.

— Швидкість виконання замовлення: заявка, прийнята сьогодні з 9:00 до 17:00, може бути виконана наступного дня за наявності вільного часу. Бажано замовляти послугу за 2 дні.

— Способи оплати: готівкою або переказом на банківську карту.

— Час обробки квартири: 30–40 хвилин.

Підготовка квартири до обробки на відео нижче:

Таргани вторгаються в квартири

Таргани вдираються у квартири, віддаючи перевагу теплим і вологим місцям, оскільки вони — дуже волого- і теплолюбні комахи. Особливо вони «процвітають» на кухнях та у ванних кімнатах. Удень таргани ховаються у щілинах стін і стель, за кахельною плиткою, під штукатуркою та в інших «відлюдних» місцях. Але з настанням темноти вони покидають свої укриття і розбігаються у пошуках води та їжі. Якщо ви бачите тарганів удень, це сигнал того, що чисельність тарганів збільшилася, і їм недостатньо нічного часу, щоб задовольнити свої харчові потреби.

Чим небезпечні таргани

Прусаки винні у механічному розповсюдженні численних інфекцій людей і тварин. Присутність комах, точніше, їх екскрементів і виділень, є причиною виникнення алергії у людини, яка може дійти навіть до ядухи.

Детальніше про власне обробку

Чим і що обробляємо:

— Застосовуємо лише мікрокапсульовані препарати.

Приклад! Здійснюємо знищення тарганів у квартирі. Готуємо водяний розчин з мікрокапсульованим засобом «Лямбдацид», наносимо його у всіх приміщеннях без винятку та у різній кількості — її визначає дезінсектор залежно від пористості поверхонь.

Через 48 годин таргани загинуть

Через 48 годин таргани загинуть у співвідношенні 90–92% із 100%. А ті, що вижили (більш стійкі) 8–10% комах у середньому вмирають протягом 10–14 днів. Досягти таких високих показників нам вдається за допомогою: професійних знань низькотоксичних мікрокапсульованих препаратів, а також завдяки «ПроВекта» — високоефективній інноваційній формулі з фізичним механізмом дії, призначеній для знищення стійких до інсектицидів тарганів у важкодоступних місцях. За наявності знань, практики і цих компонентів знищити 100% тарганів у квартирі — це реальність.

— Де знаходиться замовник під час обробки?

Під час роботи дезінсектора один із мешканців квартири або будь-який повнолітній представник замовника знаходиться у приміщенні й стежить за процедурою. Перед початком обробки наш дезінсектор видає йому індивідуальну захисну маску.

Профілактика повторного зараження квартири тарганами

— Усі отвори витяжок можна закрити декоративною сіткою або дрібночарунковою решіткою (немає значення, до чи після обробки). Щоб запобігти повторному проникненню тарганів після обробки, зробіть це протягом 2 тижнів з моменту процедури. Ви витратите кілька хвилин, але це вбереже вас у майбутньому.

— Також варто оглянути всі водопровідні труби і стояки у місцях їх стикання з підлогою і стінами. Якщо ви знайдете там навіть незначні щілини, то обов’язково закрийте їх будь-яким герметиком або монтажною піною з подальшим фарбуванням. Це ніколи не буде зайвим, і ви ніколи не пожалкуєте про це у майбутньому.

Знищення тарганів — це ціла наука, якою займаються справжні вчені

Світ стає складнішим, і разом із ним все навколо, як і таргани. Тому для боротьби з ними недостатньо просто знати про їхнє існування. В сучасних умовах Одеси, Харкова і Києва знищення тарганів в квартирі визначається не лише масштабами робіт й асортиментом використовуваних засобів від тарганів, а й правильністю їх застосування, що можливо лише за умови знання особливостей екології тарганів, розподілу комах у приміщенні та їхньої міграційної поведінки.

Як ефективно знищити тарганів у квартирі знає наша служба дезінфекційного профілю, яка щодня звільняє заражені квартири від тарганів.

Телефонуйте прямо зараз! Не відкладайте тарганів на завтра, їх можна зробити сьогодні.

SWITCH THE LANGUAGE